TABLICE LED - UK-SYSTEM

Przejdź do treści

Menu główne:

TABLICE LED

OFERTA > BASENY

Posiadamy w swojej ofercie handlowej również różnego rodzaju informacyjne tablice basenowe.

Składają się one najczęściej z panela zegara cyfrowego zbudowanego na bazie cyfr LED o wysokości znaków 57 lub 100mm . Zegar wskazuje aktualny czas na panelu 4 cyfrowym ( godziny i minuty) lub na panelu 6 cyfrowym -( godziny, minuty i sekundy) . Układ sterujący zegara synchronizowany jest  wzorcowym sygnałem czasu nadawanym z nadajnika DCF-77 (Mainflingen k/Frankfurtu n.Menem ),  niosącym informację tak o dokładnym czasie ,dacie, czasie zimowym i letnim oraz o latach przestępnych. Gwarantuje to praktycznie bezobsługowość  urządzenia.Zegar sam synchronizuje się do czasu letniego i zimowego .
Informacyjne tablice basenowe wyposażone sa również w panele odczytu temperatury w zależności od potrzeb 2 , 3 i 4  punktowej .Najczęściej wyświetlana jest na nich temperatura wody basenowej , powietrza w pomieszczeniu basenowym , zewnetrznej oraz czasami brodzika , jakuzzy  itp.
Temperaturę można wyświetlać z dokładnością do jednego stopnia lub jednej dziesiątej stopnia w zależności od potrzeb i życzeń zamawiającego .Jako czujniki temperatury stosujemy amerykańskie układy firmy DALLAS gwarantujące znakomitą dokładność i powtarzalność pomiarów.
Obudowy tablic wykonane sąz profili aluminiowych malowanych proszkowo w kolorze z palety RAL a przedni panel wykonany z pleksi wyklejonej folią PCV lub z nadrukiem na specjalnych drukarkach . Dzieki temu tablicę można łatwo dopasować do założonego wystroju i projektu pomieszczenia basenowego .
Dodatkowo na życzenie stosujemy podświetlenie z pasków LED-owych w określonym kolorze uzyskując tym samym estetyczne tło dookoła tablicy akcentujące jej estetykę i wskazania . Obok na zdjeciach zamieściliśmy kilka przykładowych rozwiazań wykonania różnych typów tablic zrealizowanych wg. indywidualnych projektów i zapotrzebowań.
Tablice wykonywane są zawsze jako indywidualne oddzielne projekty gdyż praktycznie nie zdarzają się identyczne wizje i rozwiązania projektantów obiektów basenowych .
Wykonujemy również duże tablice informacyjno-sportowe przeznaczone na większe obiekty rekreacyjno-sportowe mogące wyświetlać wyniki ewentualnych zawodów sportowych przeprowadzanych ma pływalni reklam . Tablice budowane są wówczas jako duże ekrany graficzne podłączane do komputera mogące wyświetlać dowolną treść w zakresie wymiarów i rozdzielczości budowanej tablicy .
Do każdego zapytania i projektu podchodzimy indywidualnie służąc radą i doświadczeniem wynikającym z dotychczasowych realizacji na różnego rodzaju obiektach .
Jesteśmy w stanie wyprodukować tablice o wymiarach dostosowanych do konkretnego miejsca montażu .
Prosimy wówczas o wysłanie zapytania na :
poczta@uk-system.pl----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego