O-FIRMIE - UK-SYSTEM

Przejdź do treści

Menu główne:

O-FIRMIE

Jesteśmy polską firmą handlowo-produkcyjną, powstałą w 1999 roku. Specjalizujemy się w produkcji urządzeń elektronicznych, a w szczególności różnego rodzaju wyświetlaczy przemysłowych, sterowników LED, urządzeń automatyki, reklamy i wystroju wnętrz. Przyjmujemy do realizacji zarówno projekty seryjne, jak i jednostkowe zlecenia różnych nietypowych sterowników mikroprocesorowych, będących uzupełnieniem naszej oferty handlowej. Większość naszych urządzeń wykonywana jest na specjalne zamówienia, co pozwala dopasować je do wymagań i potrzeb klientów. Prowadzimy również handel typowych podzespołów elektronicznych, niezbędnych przy pracach serwisowych maszyn i urządzeń przemysłowych.

Początkowo głównym zadaniem firmy było wykonywanie mniejszych projektów z zakresu elektroniki, mini sterowników dla maszyn i aplikacji służących do wizualizacji procesów. Późniejsze lata działalności firmy zaowocowały licznymi zamówieniami na automatyzacje samodzielnych projektów przemysłowych. Projekty te zrealizowano zarówno w oparciu o sterowniki przemysłowe, jak i własne rozwiązania elektroniczne. Doświadczenie, elastyczność i szeroka znajomość rynku automatyki i reklamy elektronicznej pozwala dopasować naszą ofertę do wymagań każdego Klienta. Wysoka jakość dystrybuowanych produktów oraz niezawodność i trwałość budowanych przy ich użyciu systemów oraz urządzeń jest naszym najważniejszym celem. Naszym Klientom gwarantujemy terminowe dostawy, profesjonalną obsługę oraz doradztwo techniczne. Jeżeli realizujesz projekt i szukasz profesjonalnych rozwiązań w atrakcyjnych cenach, to z nami uda Ci się je osiągnąć! Jesteśmy otwarci na współpracę z firmami wykonawczymi, a także z ostatecznymi odbiorcami. Służymy pomocą techniczną, pomagamy dobrać odpowiednie produkty do zastosowań.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Bezpłatnie wysyłamy materiały reklamowe pocztą lub przez internet - wystarczy skontaktować się z nami mailowow lub telefonicznie.
Z uwagi na obecne rynkowe realia przy pierwszych kontaktach z reguły prosimy o przedpłatę zanim dostarczymy towar do klienta. W przypadku dalszej współpracy, możliwy jest odroczony termin płatności.

Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego